kuprealitu - realko

Možnost exportu z Realko

9.10.2015

Dnešním dnem je aktivní první můstek pro export z realitního programu do našeho portálu kuprealitu.cz. Konkrétně jde o realitní program Realko. A jak na to, pokud jste klientem Realka? Je to jednoduché 🙂

Pokud jste majitelem realitní kanceláře (RK):

  • registrujte se do kuprealitu.cz jako placený uživatel (vše je zdarma do  31.12.2015)
  • založte si svojí RK, kterou můžete následně spravovat a pod ní se budou registrovat Vaši makléři
  • každý makléř, včetně Vás, který chce využívat můstku, si musí vygenerovat API klíč, které pak vloží do realitního programu. Generování klíčů je přehledně zobrazené po přihlášení do kuprealitu.cz v sekci „API klíče“.

V případě, že jste makléřem:

  • registrujte se do kuprealitu.cz jako placený uživatel (vše je zdarma do  31.12.2015) – pokud jste součástí nějaké RK vyberte si ji ze seznamu – správce RK bude na tuto skutečnost upozorněn emailem. Pokud není RK ještě založena, obraťte se na kompetentní osobu, která má oprávnění jednat jménem RK, aby provedla její registraci na kuprealitu.cz.
  • po přihlášení do kuprealitu.cz si vygenerujte API klíč v sekci „API klíče“ a vložte jej do realitního programu a je hotovo, můžete exportovat..

Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde. Ceník inzerce, která je zdarma do 31.12.2015 a bez následných závazků, naleznete zde.

Podrobný video návod naleznete zde.

Pokud byste měli problém, nebo nějaké otázky podívejte se do sekce Otázky a odpovědi, případně nás kontaktujte na podpora@kuprealitu.cz. 🙂